SZKOLNE ZAWODY LA "MAŁY MISTRZ”

39W sobotę 03.06.2017r. w naszej szkole odbyły się Szkolne Zawody Lekkoatletyczne klas I-III Szkoły Podstawowej w ramach programu ,,Mały Mistrz”. Uczniowie naszej szkoły mogli sprawdzić się w konkurencjach LA takich jak: bieg na 60m, bieg na 600m , rzut piłeczką palantową oraz w skoku w dal. Celem zawodów było propagowanie aktywności fizycznej, przybliżenie uczniom dyscypliny sportowej jaką jest LA, integracja uczniów naszej szkoły.

Wyniki szkolnych zawodów lekkoatletycznych kl. I-III SP.

MALI MISTRZOWIE SKOKU W DAL:

1 MIEJSCE -STROMECKI KACPER

2 MIEJSCE- OLIWIER GRAJEWSKI

3 MIEJCE – KLAUDIA JEŻOWSKA

MALI MISTRZOWIE W RZUCIE PIŁECZKĄ PALANTOWĄ:

1 MIEJSCE -STROMECKI KACPER

2 MIEJSCE- MIKOŁAJ POMIANOWSKI

3 MIEJCE – OLIWIER GRAJEWSKI

MALI MISTRZOWIE w biegun na 60m:

1 MIEJSCE – MIKOŁAJ POMIANOWSKI

2 MIEJSCE- OLIWIER GRAJEWSKI/KLAUDIA JEŻOWSKA

3 MIEJCE – STROMECKI KACPER

MALI MISTRZOWIE w biegu na 600m:

1 MIEJSCE – OLIWIER GRAJEWSKI

2 MIEJSCE- STROMECKI KACPER

3 MIEJCE – KLAUDIA JEŻOWSKA