POMOC DLA DZIECI Z SIEROCIŃCA W UGANDZIE

1Na prośbę rodzica z klasy III B p. Justyny Czarnowskiej  oraz przedstawiciela w naszej klasie w Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej w Sadlinkach uczniowie z klasy III B  wraz z nauczycielką mgr Małgorzatą Serafin - Makowiecką włączyli się do akcji charytatywnej - "Pomoc dla dzieci z sierocińca w Ugandzie." W akcji brała też udział uczennica gimnazjum Anna Michońska.

Dzięki wspaniałym rodzicom i opiekunom ich dobrowolnej wyrażonej pomocy udało się uzbierać dwie duże paczki , w której znajdowały się : ołówki, długopisy, zeszyty,kredki, środki opatrunkowe,środki higieniczne, różnego rodzaju ubrania dla niemowlaków i dzieci. Rzeczy te zostały wysłane do Afryki dzięki p. Pawłowi Lewandowskiemu ,którego mieliśmy też możliwość gościć w naszej klasie. Pan Paweł Lewandowski ,opowiadał nam dużo o w/w akcji, dziękował wszystkim dzieciom , rodzicom ,opiekunom za zebrane dary i wykonał zdjęcia naszej klasie III B .Na bieżąco informował nas o dalszym przebiegu akcji. Z przebiegu tej akcji dostaliśmy odpowiedź od dzieci z Ugandy. Dziękują nam one za wszystko i śpiewają dla nas piosenkę

https://www. https://www.facebook.com/lukwayae/videos/2006031672953628/

Dziękujemy p. Justynie Czarnowskiej za ogłoszenie tej akcji i za to, że mogliśmy pomóc innym. Dziękujemy p. Pawłowi Lewadowskiemu,że zajmuje się sierotami z innego kraju, którym my możemy pomóc.

Wszystkim dzieciom, ich rodzicom ,opiekunom składamy jeszcze raz podziękowania w imieniu p. Pawła Lewandowskiego, dzieci z Ugandy i organizacji window-of-life.org za okazaną POMOC. „Bez Was i bez Nich tego by nie było.”