DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

grono16Dnia 14 października 2016 r. Pan Andrzej Rupieta dyrektor Zespołu Szkół w Sadlinkach uroczystą akademią rozpoczął Dzień Edukacji Narodowej.
W uroczystości wzięli udział: Pani Elżbieta Krajewska – Wójt Gminy Sadlinki, Pani Katarzyna Ogińska, przewodnicząca Rady Rodziców, ks. Bogdan Sokołowski – proboszcza parafii w Sadlinkach, emerytowani nauczyciele, Pani Joanna Śliwińska – UG w Sadlinkach bardzo wielu rodziców, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi.

Czytaj więcej: DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

ROCZNICY NADANIA IMIENIA PAPIEŻA JANA PAWŁA II

PRZEMÓWIENIE DYREKTORA SZKOŁY Z OKAZJI XI ROCZNICY NADANIA IMIENIA PAPIEŻA JANA PAWŁA II GIMNAZJUM W SADLINKACH DNIA 18.10.2016 R.

Bardzo serdecznie witam całą społeczność szkolną na uroczystym apelu z okazji XI rocznicy nadania imienia Papieża Jana Pawła II Gimnazjum w Sadlinkach.

Czytaj więcej: ROCZNICY NADANIA IMIENIA PAPIEŻA JANA PAWŁA II

TAKI MAŁY, A JUŻ RATOWNIK

19 W ramach innowacji pedagogicznej pt. „Taki mały, a już ratownik.” prowadzonej w klasach trzecich szkoły podstawowej w Sadlinkach uczniowie klasy III a, III b, III c wraz ze swoimi nauczycielkami wyjechali dnia 3 października 2016 r do Szadowa - Młyn na szkolenie dla małych uczniów z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Czytaj więcej: TAKI MAŁY, A JUŻ RATOWNIK

PLENER MALARSKI 2016 p.n. "PLAMY I KOLORY" W ZESPOLE SZKÓŁ W SADLINKACH

7Stowarzyszenie Miłośników Malarstwa "Kontrasty" z Kwidzyna w dniach 8.08.-14.08.2016 r. po raz dwunasty zorganizowało plener malarski w Sadlinkach.Uczestnicy przyjechali z całej Polski - od Gdańska do Krakowa. To 52 osoby, w tym siedemnaścioro to młodzi artyści - dzieci i młodzież z najbliższej okolicy. Na temat tegorocznego pleneru wybrano "Plamy i kolory", co pozwala uczestnikom na indywidualne podejście do zaproponowanego zagadnienia i umożliwia różnorodne interpretowanie tematyki.

Czytaj więcej: PLENER MALARSKI 2016 p.n. "PLAMY I KOLORY" W ZESPOLE SZKÓŁ W SADLINKACH