MIKOŁAJ W SZKOLE 2016

208W dniu 10.12.2016r (tj. sobota) w godzinach 15.00 – 18.00 w hali sportowej przy Zespole Szkół w Sadlinkach odbzła się impreza mikołajkowa pod nazwą „Mikołaj w szkole”. Organizatorem i pomysłodawcą tego wydarzenia była Rada Rodziców działająca w naszej szkole. Imprezie towarzyszyły liczne atrakcje m.in.:

 

Czytaj więcej: MIKOŁAJ W SZKOLE 2016

AKCJA ZBIERAMY NAKRĘTKI

nakretki5 grudnia 2016r.uczniowie Zespołu Szkół w Sadlinkach przekazali uzbierane nakrętki dla małej chorej Natalki.Pani Beata mama Natalki serdecznie dziękuje wszystkim, którzy dołożyli chociaż jedną nakrętkę.Akcja trwa nadal, kolejny odbiór w czerwcu.

 

REFORMA OŚWIATY

mapaW załączeniu przekazuję Państwu pliki elektroniczne wszystkich materiałów. Już dziś zachęcam do odwiedzenia strony internetowej www.reformaedukacji.men.gov.pl. Można na niej znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, harmonogram prac nad wdrażaniem reformy, akty prawne, szczegółowe dane kontaktowe do poszczególnych departamentów w ministerstwie.

Broszura poświęcona reformie edukacji

SPOTKANIE DRUGIE - TAKI MAŁY, A JUŻ RATOWNIK.

IMG 1348Dnia 08.11.2016 r. klasy trzecie Szkoły Podstawowej w Sadlinkach , spotkały się po raz drugi na ćwiczeniach praktycznych z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzonej w tych klasach innowacji pedagogicznej pt. ”Taki mały, a już ratownik”. Uczniowie wspaniale radzili sobie z umiejętnościami udzielania pomocy w zakresie: resuscytacji krążeniowo – oddechowej, krwotoku z nosa, zadławieniu, zakładaniu chusty trójkątnej.

Czytaj więcej: SPOTKANIE DRUGIE - TAKI MAŁY, A JUŻ RATOWNIK.