APEL WIELKANOCNY 2017

7

11 kwietnia 2017 odbył się apel z okazji Świąt Wielkanocnych, który przygotowali uczniowie naszej szkoły z klas 4 b, 6 a i 3 a SP pod kierunkiem Pań Marleny Wiercińskiej, Bogusławy Pich oraz Marzeny Mościńskiej-Bader. Dekoracje na apel przygotowały Panie Gabriela Dudek i Grażyna Wołk, a oprawę muzyczną przygotował Pan Przemysław Budyś wraz z zespołami wokalnymi.

Czytaj więcej: APEL WIELKANOCNY 2017

PRZYWITANIE WIOSNY

W dniu 21 marca obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny. W ramach Konkursu o Puchar Dyrektora Szkoły klasy 4-6 szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum przygotowały występy muzyczno-taneczne o tematyce wiosennej.

Czytaj więcej: PRZYWITANIE WIOSNY

MAŁY RATOWNIK SPOTKANIE TRZECIE

1Trzecie spotkanie klas trzecich z zakresu bezpieczeństwa i prowadzonej innowacji pedagogicznej, tym razem odbyło się z ratownikami medycznymi.Uczniowie pod okiem ratowników pracowali bardzo owocnie i wytrwale.Utrwalali zdobyte umiejętności teoretyczne i praktyczne.Uczniowie udzielali pomocy przy złamaniu ręki,stłuczenia głowy,bandażowanie , omdlenie.Zapoznali się z nowoczesnym urzadzeniem do ratowania ludzi.

Czytaj więcej: MAŁY RATOWNIK SPOTKANIE TRZECIE

GMINNY WIELKANOCNY KONKURS

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO UDZIAŁU W I GMINNYM KONKURSIE NA PISNAKĘ WIELKANOCNĄ 2017r.

SZCZEGÓŁY DOSTĘPNE W REGULAMINIE

Metryczka Regulamin

ŻOŁNIERZE WYKLĘCI

1 marca 2017 w w Zespole Szkół w Sadlinkach odbył się apel z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uroczystość zapoczątkowało krótkie nakreślenie historii Żołnierzy Wyklętych przez Dyrektora szkoły Pana Andrzeja Rupietę. Następnie został uroczyście wprowadzony sztandar szkoły, a chwilę później odśpiewano hymn Polski.

Czytaj więcej: ŻOŁNIERZE WYKLĘCI